• skup aut auto komis wycena aut
  • kupię auto za gotówkę kupno samochodu
  • skup pojazdów Zabzre
sprzedaż auta w 3 krokach

1. Formularz

Wypełnij formularz lub do nas zadzwoń 731 700 666.
Pamiętaj aby do formularza dodać zdjęcia.
Pomoże to w jego wycenie.

2 .Wycena

Wycenimy Twoje aut zgodnie z jego wartością rynkową.
Oferujemy nawet do 80 % jego wartości.
Cena zależna od stanu auta.

3. Gotówka

Dojedziemy po auto lub Państwo dojadą do naszego komisu
( oferujemy zwrot kosztów paliwa ).
Wypłacimy gotówkę do ręki lub na konto.

Skup samochodów Bielsko Biała


JESTEŚMY NA ŚLĄSKIM I MAŁOPOLSKIM RYNKU JUŻ OD PONAD 10 LAT. :
To co nas wyróżnia to przede wszystkim jakość oferowanych usług oraz ceny, które oferujemy naszym klientom.

Jako nieliczni oferujemy zwrot kosztów paliwa jeśli dojadą Państwo do nas swoim samochodem.Staramy sie zawsze aby nasz klient był zadowolony o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Jeśli posiadają Państwo sprawny technicznie i zadbany samochód wyprodukowany po roku 2000 jesteśmy w stanie zapłacić za niego nawet do 80 % jego wartości rynkowej.

Interesują nas tylko takie samochody.

Oferujemy :
- natychmiastową wypłatę w wybranej przez Państwa dogodniej formie,
- uczciwośc i rzetelność,
- minimum formalności bez wychodzenia z domu.
- odkup samochodu w oparciu o umowę kupna - sprzedaży + wypowiedzenie polisy OC.

Prosimy o wypełnienie formularza aby sprzedać auto w 3 krokach:
- bezpłatnie wycenimy państwa auto na podstawie dostarczonych informacji ,
- umówimy się z na oględziny Państwa samochodu w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu
- za auto wypłacimy gotówkę do rękiDlaczego MY:


Poszukujesz profesjonalnego skupu samochodów, w którym będziesz mógł sprzedać swój samochód? Zapraszamy do naszej firmy w Zabrzu. Skupujemy samochody oferując nawet 80% ich wartości rynkowej. Nasza oferta jest jedyną ofertą w województwie śląskim, która jest tak bardzo atrakcyjna. Samochody skupujemy w oddziale naszej firmy w Zabrzu, jak również na miejscu u klienta - dojazd oferujemy gratis.

Skupujemy samochody wyprodukowane nie wcześniej niż w 2000 roku – marka, rocznik i typ samochodu nie mają znaczenia. Jesteśmy zainteresowani samochodami w każdym stanie technicznym i wizualnym. Najlepiej płacimy za dobrze utrzymane samochody kilkuletnie. Samochód przeznaczony do sprzedaży nie musi posiadać ważnego ubezpieczenia OC czy przeglądu. Nie jest również konieczne przygotowywanie samochodu do sprzedaży – nie ma to wpływu na oferowaną przez nas cenę.

W naszym skupie samochodów wycena samochodu przygotowywana jest przez profesjonalnego rzeczoznawcę, dlatego cena którą oferujemy, jest ceną ostateczną. Jeżeli nasza oferta cenowa zostanie przez ciebie zaakceptowana, wówczas przystępujemy do transakcji. Samochód możesz dostarczyć do naszego skupu w Zabrzu, jak też możemy odebrać go od Ciebie osobiście.

Współpraca z nami to wiele korzyści dla Ciebie.
Przede wszystkim:

1 możliwość otrzymania gotówki od ręki,
2. brak ukrytych kosztów,
3. sfinalizowanie transakcji bez wychodzenia z domu,
4. szybkość działania.


Zachęcamy do wypełnienia formularza wyceny samochodu lub skontaktowania się z naszą firmą telefonicznie. Nasz skup samochodów w Bielsku-Białej to punkt, w którym skupujemy samochody od ręki. Jesteśmy zainteresowani zakupem każdego samochodu, który został wyprodukowany po 2000 roku. W przypadku sprzedaży samochodu płacimy za niego gotówką. Dojeżdżamy bezpłatnie do klienta, gwarantując mu brak ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Nie wymagamy również specjalnego przygotowania samochodu do sprzedaży. Interesują nas samochody w idealnym stanie, jak również te, które są zniszczone czy uszkodzone. Każda przygotowana przez nas oferta cenowa jest adekwatna do stanu jakości sprzedawanego samochodu.
Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, czyli osób które chcą sprzedać swój prywatny samochód, jak również do klientów biznesowych, czyli firm, które chcą odsprzedać swoją flotę samochodową. Skupujemy samochody pojedynczo jak i hurtowo.
Prowadzimy działalność na terenie miasta Bielsko-Biała jak i w okolicznych miejscowościach. Działamy w profesjonalny i szybki sposób – specjalne dla naszych klientów uruchomiliśmy internetowy formularz wyceny samochodów. Aby otrzymać naszą propozycję cenową, wystarczy wypełnić formularz na stronie i przesłać go do nas. Wycenę przygotujemy w ciągu 24 h.
Formalności nie są skomplikowane. Przygotujemy odpowiednią umowę kupna-sprzedaży samochodu i zajmiemy się wszystkim, co niezbędne w przypadku sprzedaży samochodu.
Jeżeli chcesz sprzedać swój samochód szybko i otrzymać za niego stosowną należność – zgłoś się do nas. Gwarantujemy satysfakcję ze sprzedaży samochodu w naszej firmie.Prowadzimy skup samochodów od ponad 10 lat.

1. Działamy 7 dni w tygodniu od 10.00 - 19.00.

2. Docieramy do naszych Klientów z woj Śląskiego i Małopolskiego w 1-2 godziny.

3. Oferujemy pełną przejrzystość dokumentacji - podpisujemy umowę kupna sprzedaży.

4. PŁACIMY GOTÓWKĄ!!

5. Interesują nas samochody w bardzo dobrym stanie technicznym, zadbane, JEŚlI POSIADAJĄ PAŃSTWO TAKI SAMOCHÓD prosimy o telefon.

6. Jeślii samochód jest starszy niż 16 lat polecamy autozłom :

Każda marka
* wszystkie wyprodukowane po 2000 roku i w dobrym stanie technicznym

* płatnośc gotówką lub przelewem
( w najbardziej dla Państwa dogodnej formie ).

* dojeżdżamy do klienta tylko po wysłaniu zdjęc w formularzu